Fundacja Feniks - Feniks Foundation

Fundacja Feniks - Strona internetowa Fundacji Feniks

OVERVIEW

This domain fundacja-feniks.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have probed one page within the domain fundacja-feniks.org and found twenty-two websites referencing fundacja-feniks.org. We have discovered one contacts and directions for fundacja-feniks.org to help you correspond with them. We have discovered two mass networking sites belong to fundacja-feniks.org. This domain fundacja-feniks.org has been on the internet for seven hundred and forty-one weeks, fifteen days, seventeen hours, and ten minutes.
Locations
Online Since
Apr 2010

FUNDACJA-FENIKS.ORG RANKINGS

This domain fundacja-feniks.org has seen fluctuating amounts of traffic all over the year.
Traffic for fundacja-feniks.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-feniks.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-feniks.org

FUNDACJA-FENIKS.ORG HISTORY

This domain fundacja-feniks.org was registered on April 23, 2010. It is currently seven hundred and forty-one weeks, fifteen days, seventeen hours, and ten minutes young.
REGISTERED
April

WEBSITE SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych

Co z zasadą partnerstwa w Kujawsko-Pomorskim RPO. Aby szybciej i skuteczniej rozwiązywać problemy w działalności. Organizacji społecznych powołaliśmy Kujawsko-Pomorską Federację. Pracujemy na rzecz rozwoju społeczeństwa. Obywatelskiego, reprezentujemy interesy organizacji, budujemy. Ich rzetelny wizerunek oraz promujemy partnerską współpracę.

1 Regionalnie

Z województwa, w którym mieszkasz. W 2014 roku wspólnie, jako podatnicy z województwa kujawsko-pomorskiego, przekazaliśmy ponad 22 miliony złotych dla organizacji pożytku publicznego. Ale tylko 9,5 miliona złotych trafiło do organizacji. Wpisz w PIT numer KRS organizacji z województwa! Przepisz numer KRS na swój PIT. Przepisz numer KRS na swój PIT. Przepisz numer KRS na swój PIT.

WHAT DOES FUNDACJA-FENIKS.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-feniks.org Mobile Screenshot of fundacja-feniks.org Tablet Screenshot of fundacja-feniks.org

Privacy Protection Service INC dba PrivacyProtect.org

Domain Admin

C/O ID#10760, PO Box 16

Nobby Beach, Queensland, QLD 4218

AU

FUNDACJA-FENIKS.ORG HOST

We discovered that the main root page on fundacja-feniks.org took zero milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
0 secs
77.79.244.60

NAME SERVERS

ns1363.websitewelcome.com
ns1364.websitewelcome.com

Fundacja Feniks - Feniks Foundation

Fundacja Feniks - Strona internetowa Fundacji Feniks

CONTENT

This domain fundacja-feniks.org had the following in the site, "Fundacja Feniks od 15 maja 2015 roku do 31 grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu ze środków otrzymanych w otwartym konkursie ofert nr 23 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego realizuje projekt pod tytułem GALERIA PRZYDASIE." We observed that the website stated " Galeria pod Krzywą Wieżą kreatywne warsztaty dla mieszkańców toruńskiej starówki." It also stated " There are no translations available. Programy telewizyjne w których była o nas mowa." The header had Fundacja Feniks as the highest ranking keyword. It was followed by Feniks, Fundacja, and OPP which isn't as ranked as highly as Fundacja Feniks. The next words the site used was Organizacja Pożytku Publicznego. niepełnosprawni was also included but could not be understood by web engines.

VIEW OTHER DOMAINS

Fundacja Gniazdo

Stąd można pobrać formularze z naszym KRS. Dzięki przekazanej darowiźnie po raz pierwszy na stole wigilijnym znalazły się aromatyczne, domowe zupy, ręcznie robione pierogi i krokiety oraz świeże ryby. Po raz pierwszy spożywaliśmy kolację wigilijną podaną w odświętny sposób.

Fundacja HEREDITAS

Fundacja Hereditas uruchamia spolecznosciowe finansowanie projektów ochrony i konserwacji zabytków. Wszystkich milosników historycznych obiektów zapraszamy do przylaczenia sie! Liczy sie kazda kwota, dla wszystkich darczynców przewidujemy niepowtarzalne podarunki.

Hipoterapia - STRONA GŁÓWNA

Hipoterapia, fundacja, dzieci. Przybij piątkę koledze bez dłoni. BAZA WIEDZY - DLA RODZICÓW. W Kropce- Gazecie Twojej Dzielnicy ukazał się artykuł o Fundacji, Forcie i planach z nim związanych. KONTYNUACJA DZIAŁANIA MIEJSKIEGO CENTRUM INFORMACJI SPOŁECZNEJ. Ty też możesz nam pomóc! .

Fundacja Hobbit - obozy dla dzieci i młodzieży

Zapraszam na rejs szkoleniowo stażowy dla Młodej Kadry. MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ŻEGLARSTWIE KLASYCZNYM I KAJAKARSTWIE SZKÓŁ ŚREDNICH - WROCŁAW 2018. Zapraszam na II mistrzostwa Wrocławia szkół średnich w żeglarstwie i kajakarstwie. Mamy szalony łamiący szablonowe i stereotypowe myślenie pomysł wynikający z prawie 30 letnich doświadczeń. Pomysł jest tak szalony że jestem przekonany że się uda.

Fundacja Ich dom z Płocka pomagamy dzieciom z domów dziecka

Powstała w październiku 1992 r. zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dnia 13. Spełniamy marzenia młodzieży z domów dziecka. Najczęściej młodzież wraca więc do swoich patologicznych środowisk rodzinnych, od których przed laty została odizolowana.